1Y3A4590.tif
113A2465_jako_inteligentní_objekt-1.jpg

Copyright © 2020 Viera Dvořáková. Všechna práva vyhrazena.

Další distribuce materiálů a fotografií bez souhlasu provozovatele zakázána.

Website www.w4it.cz & Webdesign Viera Dvořáková

Typy salonního ošetření 

IC-Logo_transparent (1).tif

OŠETŘENÍ REJUVENATE

Poskytuje mimořádně intenzivní hydrataci a skvěle se hodí pro všechny typy pleti. Sérum Rejuvenate obsahuje vitamíny a antioxidanty, které viditelně pozvednou pleť, sjednotí její tón a dokonale hydratují.

 

OŠETŘENÍ OPULENCE

Objevte své zářivější já! Péče Opulence spojuje rostlinné rozjasňující látky a koncentrovaný vitamín C k projasnění matné pleti a opětovnému získání jejího rovnoměrného tónu. Minimalizují se projevy pigmentace a pleť zůstává prozářená.

 

OŠETŘENÍ CLARITY SENSITIVE

Představuje skvělou zbraň proti nečistotám a podráždění problematické pleti, zlepšuje její vzhled. Péče Clarity Sensitive snižuje tvorbu mazu, zanechává pleť čistou a projasněnou.

SÉRUM ATOXELENE ANTI-AGEING

Tato cílená péče představuje skvělou nechirurgickou alternativu invazivním metodám vyhlazení vrásek. Jako doplněk péče Rejuvenate, Opulence nebo Clarity, přináší péče Atoxelene svými přírodními aminokyselinami okamžité zpevnění, pozvednutí a vyplnění pleti a dramaticky omezuje viditelnost jemných i hlubších vrásek.

 

OŠETŘENÍ REJUVENATE ANTI-AGEING

Spojíme-li účinek péče Rejuvenate a Atoxelene okamžitě se zmírní viditelnost jemných i hlubších vrásek a zároveň se zpevní kontury obličeje.

 

OŠETŘENÍ OPULENCE ANTI-AGEING

Projasněte a zpevněte svoji pleť kombinací péčí Opulence a Atoxelene. Představuje ideální péči pro nerovnoměrně tónovanou pleť s pigmentací, navíc okamžitě redukuje viditelnost jemných i hlubších vrásek.

 

OŠETŘENÍ CLARITY SENSITIVE ANTI-AGEING

Bojuje s problematickou pletí a zároveň se zaměřuje na jemné i hlubší vrásky. Tato péče využívá kombinace péčí Clarity a Atoxelene, čímž projasňuje a čistí problematickou pleť a dramaticky omezuje viditelnost jemných a hlubších vrásek.

 

BOOSTER OŠETŘENÍ

Ještě intenzivnějšího efektu dosáhneme, pokud individuálně zvolíme kombinaci specifických sér:

• Collagen – nejmodernější peptidy podporující tvorbu kolagenu, prohlubují obnovu a osvěžení pleti

• Vitamín C+3 – tři formy vitamínu C pro získání hladší, posílené a zdravě zářivé pleti

• Antioxidant – revitalizuje a navrací rovnováhu matné a stresované pleti díky antioxidantům z rostlin australského deštného pralesa

1Y3A5071.tif
113A2492_jako_inteligentní_objekt-1-cb.