1Y3A4602.tif

Pracujte na sobě...    Pečujte o svoji pleť s

Tajemství Intraceuticals...

Systém patentovaného třífázového hyaluronového vrstvení dokáže naplno využít omlazujícího potenciálu kyseliny hyaluronové. Postupně je do pleti vpravena kyselina hyaluronová s nízkou, střední a vysokou molekulární hmotností.

Přístroj Intraceuticals koncentruje kyslík pod hyperbarickým tlakem a mezi pletí a aplikátorem vzniká kyslíková bublina, která hloubkově zapracovává vysoce účinná séra do pleti a cíleně probouzí omlazovací proces. Zatímco jedno ošetření pleť okamžitě hydratuje, zpevňuje kontury a vyhlazuje vrásky, výsledky ošetření se progresivně zlepšují při aplikaci celé kúry (šesti ošetření), kdy je nastartován omlazovací proces pokožky s viditelnými výsledky.

Moje doporučení:

Salonní péče je fantastická a doporučuji vždy 1 x za měsíc a je samozřejmě doplněna o kompletní řadu přípravků pro domácí použití, které maximálně plní svoji funkci a je to nesmírně důležité. Používám Rejuvenate řadu v domácí péči již 3 roky a moje výsledky jsou fantastické a to i vzhledem k mému věku - 51 let. Posuďte sami.

Neváhejte mě kontaktovat, vše Vám vysvětlím a Vaše pleť bude jen zářit.

Vaše Viera

113A2492_jako_inteligentn%C3%83%C2%AD_ob
IC-Logo_transparent (1).tif

Dokonalá příprava pleti pro objektivy fotoaparátů a kamer, kterou využívají světové celebrity a filmové hvězdy.

České celebrity s kosmetikou Intraceuticals

2.PNG
1Y3A4805.tif
3.PNG

Copyright © 2020 Viera Dvořáková. Všechna práva vyhrazena.

Další distribuce materiálů a fotografií bez souhlasu provozovatele zakázána.

Website www.w4it.cz & Webdesign Viera Dvořáková