Náš tým

Bílý šum

Viera Dvořáková – ZAKLADATELKA WORK 4 IT, KOORDINÁTORKA, INTRACEUTICALS

Náhoda událostí léta 2020 jí přivedly na myšlenku založit firmu WORK 4 IT, když neočekávaně obdržela výzvu na účast v castingu na „seniorský projekt“. Ve svých 51 letech se dostala do rukou profi fotografa Michala Skramuského, člověka s velkým srdcem a obrovským uměleckým talentem. Zároveň ji profi make-up artista Pavel Bauer, úžasný člověk, vykouzlil naprosto fantastický image a profi trenérka, choreografka a kamarádka Leona Qaša Kvasnicová ji dala do formy tak, že shodila 10 kg. Celé focení bylo naprosto nezapomenutelným zážitkem, který ji změnil život a nastavil nové životní hodnoty. A tento skvělý pocit by chtěla Viera dopřát i Vám.

Viera FB.jpg

Na cestu profesionálního fotografa se vydal před osmi lety bez uměleckých škol, kurzů, seminářů, jen s láskou k fotografování a velkým odhodláním. A více než uspěl, je jedním z velmi vážených a z předních fotografů nejen České republiky. Jeho fotky můžete obdivovat na výstavách, najdete je v módních i společenských časopisech, v kalendářích. Fotí hvězdy šoubyznysu, modelky a jeho koníček se stal i jeho povoláním.

Plní si svůj sen a splní sen i Vám.

Michal Skramuský – PROFI FOTOGRAF

Náš tým

Bílý šum

Kamila Vilímková – PROFI MAKE-UP ARTIST, HAIRSTYLING, PROFI VIZÁŽISTKA

Spolehlivá profesionální vizážistka s úsměvem na rtech, která umí vykouzlit krásný make-up na každé ženě. Své zkušenosti doplňuje stále o novinky domácích i zahraničních lektorů. Miluje svoji práci a dává do ní celé srdce a cit, který získala během své 11-ti leté praxe. Když se jí dostanete do ruky, už nebude chtít jinak vypadat, rozzáříte sebe i svoji duši a Vaše sny se stanou skutečností.

Pavel Bauer – PROFI MAKE-UP ARTIST, HAIRSTYLING, PROFI VIZÁŽISTA

Bílý šum
46775510_10213713072486434_5144876057555

Za to, kde teď je, vděčí své vytrvalosti, lásce k hudbě, k pohybu a "šťastné hvězdě", která jí celou dobu svítí na cestu. Vždycky se jí brzy splnilo, o čem snila, ale nikdy to nebylo zadarmo, stálo za tím kus práce, houževnatost a píle. Tanec je jejím celoživotní vášní a k tomu patří zpocené tělo, pódium, jeviště a úspěch. S formováním těla je to obdobné, je potřeba mít chuť, motivaci a disciplínu, potom přicházejí úspěchy a Váš sen se stává realitou.

Jako vizážista pracuje od roku 1993, kdy dokončil odborné kosmetické vzdělání. V roce 1996 získal titul mistra ČR v make-up a v roce 1997 na světové soutěži v Düsseldorfu titul vicemistra. Za svou dlouholetou praxi prjako vizážisty spolupracuje s mnoha  celebritami. Činnosti: pro TV (Star Dance, Super Star, Miss, X Factor, Voice, O 10 let mladší) reklamní spoty, módní přehlídky, veletrhy, fotoprodukce do módních časopisů, péče o celebrity, lektorská a vzdělávací činnost, poradenské služby, odborné soutěže, spolupráce s českými designéry, módní přehlídky, show a stáže v zahraničí – v Paříži, Vídni, Berlíně, New Yorku, Düsseldorfu. Je autorem a předsedou odborných soutěží pro vizážisty a kadeřníky u nás i v zahraničí. Líčení je pro něj nejen práce , ale především radost a vždy do každé tváře dává srdce, plní si tak své celoživotní sny a splní sen i Vám.

Leona Qaša Kvasnicová – PROFI FORMOVÁNÍ TĚLA, CHOREOGRAFKA

Eva Buršíková – FASHION & STYLING - HOME FASHION DESIGNER

Její nadšení pro módu je její celoživotní láskou a motivaci inspirovat ženy i muže každého věku. Věří, že díky svému stylu dokážeme zapůsobit na okolí a ještě dobře vypadat a skvěle se cítit. Vždy ráda trpělivě poradí se změnou vašeho šatníku tak, aby jste se cítili dobře a při tom pocítili proměnu. Miluje nákupy a nedělá ji problém být kreativní podle přání klientů. Plní si krůček po krůčku svůj módní sen a ráda doprovodí i Vás na cestě k Vašemu vysněnému a dokonalému stylu.

Copyright © 2020 Viera Dvořáková. Všechna práva vyhrazena.

Další distribuce materiálů a fotografií bez souhlasu provozovatele zakázána.

Website www.w4it.cz & Webdesign Viera Dvořáková

Bílý šum

Tři kreativní duše, které rády dělají radost druhým a připravují jedinečné zážitky na míru. Od roku 2013 proměňujÍ obyčejné narozeninové oslavy, svatby, babyshowers a další, v nezapomenutelné momenty Vašeho života. Milují svoji práci a stále s úsměvem, s láskou a bez stresu vytvoří Váš nejkrášnější zážitek . Jsou jako jedna duše a vzájemně se doplňují, je to tým profesionálek, které i Vám splní sny. Záleží jim na každém detailu a tím je jejich práce vyjímečná a nezaměnitelná. 

Aneta Jandová, Tereza Drábová, Barbora Vodehnalová - AUTENTIKA 

Bez názvu.png

Jakmile si Vás vezme do individuálního péče s programem zdravé výživy a nutriční terapie, budete se den ode dne cítit nejen báječně, svěže a zdravě, ale výsledky se odrazí i na Vašem vzhledu.  Absolvovala studium bakalářského oboru nutriční terapie na 1. lékařské fakultě UK, má skvělou praxi a výsledky a věnuje se především individuálnímu poradenství zdravé výživy, redukci hmotnosti, sportovní výživy.

Tak už jen krok ke splnění Vašeho zdravého snu s naší profesionálkou.

Tereza Drábková – PROFI PORADCE NUTRIČNÍ TERAPIE, ZDRAVÁ VÝŽIVA

Team photo B&W.JPG
Bílý šum

Od prvního otevření dveří salonu CHERIE jsou spolu ruku v ruce a perfektně se doplňují. S myšlenkou otevřít svůj salon přišla Olga a je jednoznačně jeho pulzující duší, ale obě v salonu pracují. Olga jako pedi-guru a Beáta jako hair-guru a společně s celým týmem jsou na špičkové profesní dráze. I ony si plní svůj beauty sen a již 9 let se jim to více než daří. Atmosféra salónu je naprosto výjimečná nejen proto, že dámy poskytují ten nejlepší servis v luxusním prostředí, ale stáváte se i jeho součástí a svůj čas si skutečně vychutnáte jako hvězda. Jsou potěšeny, že mohou plnit sny i Vám nebo těm, na kterých Vám záleží.

Olga Dobryakova  & Beáta Porubská  - SALON CHERIE - PROFI BEAUTY

My všichni se na Vás těšíme!

Plňte si své sny...

Plňte sny těm druhým...

Bílý šum
Bílý šum
Bílý šum
Bílý šum

Pracujte na sobě...

My sny plníme!

Copyright © 2020 Viera Dvořáková. Všechna práva vyhrazena.

Další distribuce materiálů a fotografií bez souhlasu provozovatele zakázána.

Website www.w4it.cz & Webdesign Viera Dvořáková